Stock Image

Новий CITROЁN C5 X - це ідеальне втілення філософії Бренду.

Бренд CITROЁN представляє свій новий флагман - зустрічайте модель CITROЁN C5 X!

 

Новинка CITROЁN C5 X пропонує сучасні технології, що спрощують життя на борту. Проекційний дисплей Head Up Display, різноманітні системи допомоги в їзді, напівавтономне водіння, мультимедійна система з 12-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм і функцією управління голосом.

 

Це автомобіль, який вдихне нове життя в D-сегмент європейських великих автомобілів, пропонуючи оригінальний інноваційний стиль кузова, в якому поєднуються переваги седана і універсала. Такий тип кузова не тільки є відмітною рисою новинки, але також нагадує нам про великих, престижних, культових історичних автомобілях Бренда Citroеn. Модель CITROЁN C5 X буде доступна як традиційний автомобіль з бензиновими двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ), так і у вигляді гібрида типу Plug-In Hybrid. Остання версія ідеально поєднує в собі високий статус і передові інновації, в результаті максимально повно відповідаючи запитам найвимогливіших клієнтів: висока потужність і можливість руху на електротязі. Плюс підвищена посадка кузова, що характерно для SUV-моделей - для почуття свободи на поганих дорогах, для кращого огляду, для більшої безпеки.

 

Новинка CITROЁN C5 X відкриває нові грані комфорту, представляючи світу активну підвіску Citroën Advanced Comfort, яка ще більше дарує відчуття польоту на «килимі-літаку»: це передова інновація, яка тісно переплелася з історичною спадщиною Бренду CITROЁN. Комфортний автомобіль ніби запрошує в далеку подорож. Причому в цю подорож може відправитися не тільки водій, але і численні пасажири - завдяки відмінній внутрішньому простору, особливо на другому ряду, а також дуже зручним і м'яким сидінням Advanced Comfort. Багажник порадує не тільки об'ємом в 545 літрів, а й ретельною обробкою деталей: будуть раді навіть фанати універсалів. Нарешті, підзарядна гібридна версія ë-Comfort пропонує ідеально поєднання електроприводу - для щоденних поїздок, і традиційного двигуна внутрішнього згоряння - для спокою під час тривалих поїздок.

 

Відчуття захищеності і затишку в салоні автомобіля додатково посилюється за рахунок передових технологій, які підвищують безпеку руху і спрощують керування автомобілем. Наприклад, проекційний дисплей Head Up Display і системи допомоги водієві при русі на трасі полегшують психологічне навантаження і сприяють підтримці уваги. А нова інформаційно-розважальна система з 12-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм пропонує дуже просте, інтуїтивно-зрозуміле управління: настроюються віджети-іконки (як на планшеті), прості голосові команди (як звичайний діалог).

 

«Створюючи CITROЁN C5 X, ми створювали великий амбітний автомобіль для комфортних подорожей. Ми створювали справжній інструмент для завоювання нових клієнтів, які жадають досліджувати світ. Наша новинка CITROЁN С5 Х - це смілива і оригінальна пропозиція, яка дійсно втілює в собі весь досвід Бренду CITROЁN: інновації, турботу, затишок, комфорт. Все це ми тут підносимо як певну форму життя», – заявив Вінсент Кобе (Vincent Cobée) генеральний директор Бренду CITROЁN.

 

Автомобіль CITROЁN C5 X, доступний відразу в варіантах з бензиновими моторами або Plug-in гібрид, на європейських ринках надійде в продаж вже в другій половині 2021 року.

Про дилера
38RA

38RA - офіційний дилерський центр Citroёn на вул. С.Скляренка, 13.

Компанія фахівців, що розділяють та сповідують ідеологію всесвітньовідомого бренду Citroёn.

Великий та сучасний салон майже в центрі столиці презентує експозицію всього модельного ряду бренду та тест-драйв останніх новинок.

Сучасне обладнання та потужності станції технічного обслуговування дозволяють обслуговувати десятки автомобілів щодня та виконувати повний спектр з післяпродажного обслуговування автомобілів Citroёn та Peugeot.

Салон

Тел:  +380442773838, +380991388338

Адреса: Київ, вул. С. Скляренка, 13

Пн. - Пт. 8:00 - 20:00

Сб. - Нд. 9:00 - 19:00

Сервіс

Тел: +380442773838, +380665388338

Адреса: Київ, вул. С Скляренка, 13

Щодня (пн.- нд.) 8:00 - 20:00