Stock Image

Купуй авто у кредит

В умовах сьогоднішніх реалій, коли поїздка на метро або громадському транспорті раптом може виявитися поза доступу, власний автомобіль стає єдиним можливим засобом пересування.
Навіть ті, у кого покупка авто була не на першому місці, прораховують варіанти його якнайшвидшого придбання.
А що робити, якщо власних фінансових ресурсів недостатньо? Купівля автомобіля в кредит дозволяє їздити на вподобаному автомобілі вже зараз, не вкладаючи гроші протягом тривалого часу.


Автосалон 38RA пропонує на Ваш вибір кілька програм кредитування, серед яких ви обов'язково знайдете максимально прийнятний для вас умови для придбання автомобіля Citroen.


Наприклад, формат кредиту на 7 років при мінімально можливому 10% першому внеску, що пропонує автосалон Citroen 38ra, є одним з найкращих на ринку, завдяки підтримці імпортера автомобілів Citroen в Україні.
Як фізична особа, ФОП або юридична особа ви можете отримати «Авто в кредит під 0,01%» за програмою CITROЁN FINANCIAL SERVICES від нашого кредитного партнера ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
А спеціальні умови програми CITROЁN & KREDOBANK підкорять відсотковою ставкою - від 0,001% річних, а мінімальний перший внесок при цьому складає 30%.


Ми думаємо про Ваш добробут і бажаємо, щоб ніякі форс-мажорні обставини не були причиною для вашого занепокоєння, тому умова страхування КАСКО и страхування ЦИВІЛЬНОЇ відповідальності є обов'язковим. Для фізичних осіб страхування життя позичальника можливо включити у тіло кредиту.
Ви маєте можливість погасити кредит заздалегідь, хоч з першого дня. Без комісії або інших штрафних санкцій.


З пакетом документів теж все просто: 

 

  • Паспорт громадянина України; 
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;  
  • Рахунок-фактура на автомобіль зі спеціфікацією або договір купівлі-продажу автомобіля; 
  • Документи, що підтверджують фінансовий стан Позичальника.  Якщо ж перший внесок від 40%, можливий розгляд без довідки про доходи.


Наші фахівці докладніше проконсультують вас за умовами кредитування та нададуть іншу допомогу. Виявляється, процес отримання кредиту простий, зручний і прозорий.


Рішення про надання кредиту приймається протягом одного робочого дня, тому вже на наступний день можете сміливо планувати поїздку з сім'єю або друзями на природу. Весна зовсім скоро!

Про дилера
38RA

38RA - офіційний дилерський центр Citroёn на вул. С.Скляренка, 13.

Компанія фахівців, що розділяють та сповідують ідеологію всесвітньовідомого бренду Citroёn.

Великий та сучасний салон майже в центрі столиці презентує експозицію всього модельного ряду бренду та тест-драйв останніх новинок.

Сучасне обладнання та потужності станції технічного обслуговування дозволяють обслуговувати десятки автомобілів щодня та виконувати повний спектр з післяпродажного обслуговування автомобілів Citroёn.

Салон

Тел:  +380442773838, +380991388338

Адреса: Київ, вул. С Скляренка, 13

Пн. - Пт. 8:00 - 20:00

Сб. - Нд. - 9:00 - 19:00

Сервіс

Тел: +380442773838, +380665388338

Адреса: Київ, вул. С Скляренка, 13

Щодня (пн.- нд.) 8:00 - 20:00